Az IDdesign Dánia egyik meghatározó lakberendezési áruház lánca, mely Dánián kívül 12 országban, köztük Magyarországon is franchise rendszerben működik, és mindenhol a piac meghatározó szereplője.
Most Neked is lehetőséged van csatlakozni folyamatosan bővülő csapatunkhoz,
jelenleg az alábbi pozíciókba keresünk új munkatársakat
értékesítő (kolléganő/kolléga)
Téged keresünk
HA 25 - 45 éves korosztályba tartozol, van erős értékesítői vénád, jól kommunikálsz, hosszú távon gondolkodsz, és nem utolsósorban szeretnél nyugati környezetben dolgozni, akkor köztünk a helyed! Újrakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Feladatok
    • Az IDdesign termékeinek értékesítése
    • Árajánlatok elkészítése
    • Enteriőrök kialakítása, karbantartása
    • Vevők tájékoztatása, kiszolgálása
    • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
    • Önálló és csapatban történő munkavégzés
  • Munkakör betöltésének feltételei
    • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Magas fokú kommunikációs -, valamint jó analitikus -, és problémamegoldó képesség
    • Dinamikus, motiválható, vezethető személyiség
    • Stressztűrési képesség
    • Ügyfélorientáltság, nyitottság, segítőkészség
    • Hatékony, eredményorientált hozzáállás
    • Kellemes megjelenés
  • Előny
    • Több éves értékesítési tapasztalat lakberendezés és bútor területén
    • Kiemelkedő ügyfélorientált szemlélet
    • Angol nyelvismeret
  • Amit kínálunk
    • Stabil, hosszútávú vállalatszemlélet
    • Exkluzív munkakörnyezet
    • Dinamikus, fiatalos csapat
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Heti 30 vagy 40 órás munkakör
    • Versenyképes jövedelem, valamint utazási költséghozzájárulás
Munkavégzés helye:
MaxCity, IDdesign Bemutatóterem, Törökbálint
Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk: